DLA DOMÓW

POMPY CIEPŁA I FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
POMPY CIEPŁA I FOTOWOLTAIKA DLA DOMU

Ogrzewanie pompą ciepła to rozwiązanie, które systematycznie zyskuje na popularności. Wynika to przede wszystkim z energooszczędności oraz ekologiczności. Połączenie jej z instalacją fotowoltaiczną pozwala generować jeszcze większe oszczędności na rachunkach za energię elektryczną i ogrzewanie. Zwrot z inwestycji możliwy jest po kilku latach, a dzięki nowoczesnym systemom magazynowania energii można stać się niezależnym od sieci energetycznej również w dni o mniejszym nasłonecznieniu.

heatpumps.png fox
solaris

Pompa ciepła i fotowoltaika – duet idealny

Połączenie pompy ciepła z fotowoltaiką pozwala uzyskać samowystarczalność energetyczną. Instalacja PV umożliwia wytwarzanie energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii, co obniża rachunki za prąd i uniezależnia od jego dostaw od zewnętrznych dystrybutorów. Natomiast pompa ciepła gwarantuje darmową energię cieplną, pozwalającą ogrzewać dom, chłodzić go, a także na podgrzewanie ciepłej wody użytkowej. Wykorzystanie OZE to oszczędności, bezpieczeństwo oraz niezależność i dbałość o środowisko naturalne. Połączenie pompy ciepła z panelami fotowoltaicznymi to opłacalna inwestycja, która zacznie się zwracać już od pierwszych momentów działania urządzeń!
Skupiamy się na dostarczaniu nowoczesnych ekologicznych rozwiązań
SUNLIT
Połączenie pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną - to się opłaca!

Podstawowymi produktami firmy Sunlit są panele fotowoltaiczne i pompy ciepła. Zaufało nam już wielu klientów, którzy mogą cieszyć się darmowym prądem i ogrzewaniem w swoich domach. Jesteśmy marką, która ma bogate doświadczenie, poparte wieloletnią praktyką, w branży fotowoltaicznej i nowoczesnych rozwiązań grzewczych. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, oferując mu systemy dopasowane do jego potrzeb. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dziedzina odnawialnych źródeł energii rozwija się w dynamicznym tempie, dlatego dostosowujemy swoją ofertę do obecnie panujących trendów na rynku.

Gwarantujemy fachowe doradztwo w wyborze instalacji fotowoltaicznej i pompą ciepła. Doradzamy także w sprawie uzyskania dotacji, które można uzyskać w związku z programem Mój Prąd 4.0, ulga termomodernizacyjna i Czyste Powietrze. Dzięki temu mogą Państwo pozyskać środki, które sprawią, że montaż pompy ciepła i fotowoltaiki będzie tańszy i jeszcze bardziej opłacalny. Zapraszamy do kontaktu!

Proces
Jak wygląda proces instalacji?

W pierwszej kolejności przeprowadzamy audyt, który pozwoli nam zaproponować optymalne rozwiązanie dla Twojego domu. Następnie podpisujemy umowę na wykonanie instalacji fotowoltaicznej i montaż pompy ciepła oraz ich podłączenie.

Opracowujemy projekt instalacji na podstawie przeprowadzonego audytu i umawiamy termin montażu fotowoltaiki oraz pompy ciepła.

Po umówieniu terminu realizacji prac pomagamy także w otrzymaniu dotacji z programów rządowych.

Podpisujemy umowę na wykonanie instalacji fotowoltaicznej i montaż pompy ciepła oraz ich podłączenie.

W umówionym terminie zjawiają się nasi specjaliści, którzy montują urządzenia pod wskazanym adresem.

Po montażu pompy i instalacji fotowoltaicznej nasi specjaliści dokonują pierwszego uruchomienia i konfigurują je w taki sposób, aby spełniały swoją funkcję. Dodatkowo przeprowadzają krótkie szkolenie z obsługi urządzeń.