Sunlit

MATY GRZEWCZE

Z montażem w całej Polsce. Partner Samurio.pl
Maty grzewcze pod płytki
Gotowe maty grzewcze elektryczne to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na bezpieczeństwie oraz ekologicznych i jednocześnie ekonomicznych systemach ogrzewania. To pomysł na rewolucję instalacji cieplnej w mieszkaniu lub domu, bez konieczności przeprowadzania gruntownych remontów.System skierowany jest przede wszystkim dla osób, które w całym domu planują ceramikę (w przypadku powierzchni drewnianych stosowane są folie grzewcze CALEO).Maty grzewcze podłogowe są również rozwiązaniem uzupełniającym do systemu grzewczego CALEO do pomieszczeń, w których będą zastosowane np. płytki. Mogą to być maty grzewcze do łazienki, kuchni, pomieszczeń gospodarczych, korytarzy, a nawet jako maty grzewcze do basenu (jednak nie do samego zbiornika, ale do podłogi, przebieralni czy strefy relaksu wokół niego).
maty1

Bezpieczeństwo stosowania

W porównaniu do tradycyjnych instalacji cieplnych, maty grzewcze pod płytki nie generują ryzyka wycieku gazu, wybuchu czy unoszenia się czadu w pomieszczeniach.

Estetyka pomieszczenia

Duże i niepasujące do pomieszczenia kaloryfery czy grzejniki to już przeszłość! Maty podłogowe grzewcze to niewidoczne rozwiązanie, gwarantujące estetykę w każdym pomieszczeniu.

Ekologia i zrównoważony rozwój

Maty podłogowe BVF to ekonomiczne i jednocześnie ekologiczne rozwiązania w zakresie ogrzewania podłogowego. Połącz produkty BVF z odnawialnymi źródłami energii i zadbaj o środowisko.

Sterowanie ogrzewaniem ze smartfona

Wystarczy zalogować się w lokalnej sieci WI-FI i połączyć z dowolnym urządzeniem mobilnym. Z poziomu smartfona można sprawdzić temperaturę lub dowolnie ją ustawić z wyjątkową precyzją.

Ogrzewanie podłogowe w nowym wymiarze – czas na maty grzejne

Mata grzewcza pod płytki BVF zapewnia skuteczne ogrzewanie podłogowe w nowoczesnej odsłonie. System odpowiada na potrzeby współczesnych użytkowników dzięki zastosowaniu sprawdzonej technologii, solidnych materiałów oraz niezawodnych sposobów montażu maty grzejnej.

Maty podłogowe grzewcze mogą być wykorzystane do pełnego grzania lub jako źródło dodatkowego ciepła. Ogromną zaletą tego systemu jest to, że do montażu mat grzewczych nie potrzeba specjalnych przygotowań i uwzględniania ogrzewania podłogowego na etapie projektowania przestrzeni bądź prac remontowo-budowlanych.

unnamed

Najwyższa jakość

Elementy grzewcze dostarczane są przez międzynarodowego producenta BVF Heating Solutions, którego główna siedziba znajduje się w Budapeszcie na Węgrzech. Maty grzewcze BVF produkowane są w Korei Południowej, gdzie od ponad 20 lat są stale ulepszane.

Twoja instalacja fotowoltaiczna

Należy uświadomić sobie, że instalacja fotowoltaiczna jest rozwiązaniem zupełnie odmiennym od dobrze znanych kolektorów słonecznych. Do niedawna charakterystyczne kolektory służyły wyłącznie do produkcji ciepłej wody użytkowej.

Fotowoltaika daje o wiele więcej możliwości. Jej podstawową funkcją jest produkcja prądu a to, na co go spożytkujemy zależy wyłącznie od nas. Może to być zagospodarowanie w 100% na potrzeby budynku, pozyskiwanie ciepłej wody czy ogrzewanie całego budynku. Taka sytuacja często ma miejsce w regionach Polski, gdzie występuje małe prawdopodobieństwo zaopatrzenia nowo budowanych obiektów w media.

 

Tak pozyskany prąd posiada następujące cechy:

Dwie dostępne wersje

Sprawdzona technologia i materiały

Łatwy montaż

Szybkie i skuteczne ogrzewanie

unnamed

Zapytaj o ofertę

Step 1 of 3